25 آگوست

تیپ دانشجویی باید منحصر به فرد و خاص باشد، دانشجویان رشته های مختلف از سبک لباس پوشیدن خاص خودشان استفاده کنند.

تیپ دانشجویی

تیپ دانشجویی باید متناسب با رشته تحصیلی باشد مثلا تیپ دانشجوی پزشکی با تیپ دانشجوی رشته های مهندسی فرق کند، استایل تان در دانشگاه باید کاملا متفاوت باشد زیرا دانشگاه یک محیط خاص است که شما با نوع لباس پوشیدن تان در واقع طرز فکر خود را نشان میدهید پس به تیپ و استایل تان در دانشگاه باید بسیار اهمیت دهید. اگر شما هم دوست دارید متناسب با رشته تحصیلی تان تیپ بزنید مطلب زیر را از دست ندهید

استایل دانشجویی

بهترین تیپ دانشجویی دخترانه

دانشجویان رشته های مهندسی بهتر است تیپ کرم قهوه ای و با ترکیب مشکی داشته باشند، از این ترکیب رنگ میتوانید هرطور که دوست دارید در استایل تان استفاده کنید. دختر خانم ها برای دانشگاه معمولا کتانی را به هر چیز دیگری ترجیح میدهند زیرا اسپرت و راحت است، فرقی نمیکند دانشجوی کدام رشته باید میتوانید از کتانی در استایل تان استفاده کنید.

کیف های صندوقی، مقنعه مشکی، شلوار به رنگ تیره، مانتوهایی با طرح اورکت های کارآگاهی نیز انتخاب های خوبی برای شما هستند.

خوش تیپی در دانشگاه

تیپ دانشجوی مهندسی دخترانه

دانشجویان رشته علوم انسانی باید تا میتوانند سراغ تیپ های ساده بروند، تیپ و استایل ساده برای دانشجویان این رشته بسیار مناسب است مثلا مانتو بلند تک رنگ با کتانی و کیف به رنگ تیره میتواند انتخاب مناسبی باشد با این تیپ هم میتوانید شلوار جین بپوشید و هم کتان.

مانتو دانشجویی

تیپ دانشجوی علوم انسانی

بهترین رنگ برای تیپ دانشجویان رشته پزشکی آبی کمرنگ است، آبی رنگی است که میتواند شما را فردی قابل اعتماد و آرام نشان دهد. مانتو آبی کمرنگ را با شلوار جین رنگ روشن ترکیب کنید، این ترکیب را با یک کتانی دخترانه و مقنعه مشکی تکمیل کنید البته کالج هم انتخاب مناسبی برای ست شدن با این استایل است.

تیپ دانشجوی پزشکی

تیپ مناسب دانشجوی پزشکی 

دیدگاه بگذارید